Najnowsze artykuły

Niedoczynność tarczycy - plan diety...

Niedoczynność tarczycy może być wyzwaniem do zarządzania, ponieważ żywność, którą spożywasz, ma wpływ na skuteczność leczenia. Chociaż...

Czytaj Więcej

Odcinek 3 - Utrata 42 kg wagi prowadząca do zmiany kariery zawodowej

42-kilogramowa utrata wagi prowadząca do zmiany kariery zawodowej | Historia determinacji i nadzieiSamorealizacja

to ostateczna prawda, że przede wszystkim odpowiadamy na pytania: kim jesteśmy i czym jesteśmy? Mówi ona więcej o naszym zdrowiu zarówno fizjologicznym, jak i psychicznym. Chociaż wiedziała, że nie czuje się dobrze, nie mogła powstrzymać się od podążania za pewnym wzorcem z młodszego życia, który pochłaniał ją dzień po dniu. Brzmi znajomo, przypomina ci kogoś? Przygotuj się, bo ta historia mówi o całej niewygodnej prawdzie, ale w specyficznej "Zmianie".

Dzisiejszym gościem HealthifyTalks jest Brinda Parasuman, uparta kobieta, która rozwija się dzięki zmianom. Przeszła długą drogę od otyłości, stresu i ciągłych problemów z astmą do utraty 42 kg w ciągu roku. Rezygnacja z dobrze rozwijającej się kariery na rzecz skupienia się na zdrowiu może wydawać się zniechęcająca, ale jej się to udało.

Charles Kettering powiedział kiedyś: "Dobrze przedstawiony problem to problem w połowie rozwiązany". To jest dokładnie to, co Brinda zrobiła na początku swojego życia, a my pomożemy Ci nasycić się inspiracją, gdy ona będzie opowiadać swoją historię.

Proszę pozostawić to pole puste.

Cześć, miło mi cię poznać.

Zapisz się, aby co miesiąc otrzymywać na swoją skrzynkę pocztową wspaniałe treści.

Nie wysyłamy spamu! Przeczytaj naszą politykę prywatności, aby uzyskać więcej informacji.

Gratulacje! Pomyślnie zapisałeś się na listę!

Jaką niekonwencjonalną drogę wybrałeś?

"Zdecydowałam się porzucić niezwykle obiecującą karierę. Wróciłam do domu i z dnia na dzień zmieniłam świat. Z perspektywy czasu, kiedy patrzę na tę dziewczynę, jestem naprawdę zaskoczona niektórymi rzeczami, które udało jej się osiągnąć".

Gdybyś miał jedną radę, której udzieliłbyś komuś, kto znajduje się teraz w tym samym miejscu, w którym Ty byłeś w wieku 23 lat, zanim zdecydowałeś się dokonać tej całej transformacji w swoim życiu? Jaka byłaby to rada?

"Pierwszą częścią jest nadanie sobie priorytetu. Postawić siebie na pierwszym miejscu i dać sobie jak najlepszą, najuczciwszą szansę na jak najlepsze życie. Jeśli oznacza to poprawę stanu zdrowia, zrób to. Postaw to na pierwszym miejscu. A jeśli znajdziesz się po drugiej stronie, rób dla innych to, co jesteś w stanie zrobić dla siebie. "

Listen to the full Podcast View this

post

on Instagram

A post shared by HealthifyMe (@healthifyme)

Możesz posłuchać go tutaj: https://koji.to/HealthifyMe

Please leave this field empty

Nie przegap nowych informacji od nas

Będziesz otrzymywać informacje o korzyściach zdrowotnych, faktach żywieniowych, poradach zdrowotnych, przepisach i nie tylko.

Twoja prywatność jest dla nas ważna

Gratulacje! Pomyślnie zasubskrybowałeś podcast!

Tagi: brindaHealthifytalkspodcast utrata wagi